Telenet.be
 
 
 

Overzicht winkelmandje

{{monthlyTitle}}

{{oneTimeTitle}}

Bestelling afwerken

 
 
 
 
 
 

Contact

Heb je nog een vraag? Zend dan een e-mail naar de verantwoordelijke recruiter en hij of zij contacteert je zo snel mogelijk. Of link gerust via LinkedIn en stel zo je vraag. Yes, we answer!

Margot Vonckx

Margot.vonckx@telenetgroup.be
Sr Recruitment Officer
Technology & Engineering

 
 

Sonja Baete

Sonja.baete@telenetgroup.be
Sr Recruitment Officer
Telenet for Business (B2B)

 
 

Jelle De Waegeneer

Jelle.De.Waegeneer@telenetgroup.be
Recruitment Officer

TB (Sales), Technology & Engineering

 
 

Sam Vandeput

Sam.vandeput@telenetgroup.be
Sr Recruitment Officer
IT, Digital, Corp. Affairs & Wholesale, Legal, Strategy, Transformation Office

 
 

Bryan Barnes

Bryan.barnes@telenetgroup.be
Recruitment Officer
Sales & Customer Operations

 
 

Barbara Lagrou

Barbara.lagrou@telenetgroup.be
Sr Recruitment Officer
Marketing, Finance, HR

 
 

Connecteer gerust via Linkedin met onze recruiters of met de algemene pagina van Telenet. Like onze Facebookpagina of volg ons op Twitter. Zo blijf je op de hoogte van nieuws bij Telenet en de nieuwste vacatures.