Telenet.be

Overzicht winkelmandje

{{monthlyTitle}}

{{oneTimeTitle}}

Bestelling afwerken

 
 
 
 
 
 

Kom proefbellen in Onze telenet Business centers

Duid uw dichtstbijzijnde winkelpunt aan op de kaart om meer details te bekijken.
Of ga meteen naar het overzicht onderaan.

Delanghe Nieuwpoort GSI/A@S.COM Roeselare Delanghe Oostende Audiovisie Goethals Compuworld - Home Soft NV PCS Computer Compuworld Tielt Center Delanghe Waregem Computer Checkpoint Sint-Denijs-Westrem Computer Checkpoint Oostakker STS Ninove STS Dilbeek Electro Neven Center Telenet Center Zuid Computer Checkpoint Aartselaar Impuls - Willoque BVBA Center Helsen - Elektromic Elektromic Auva Diest Autosoft Auva HeusdenZolder Auva Hasselt Auva Tongeren Auva Genk Center Neven Sint-Truiden Bekatel Aalter Bekatel Ertvelde Computer Checkpoint Eeklo Auva Leopoldsburg Computer Checkpoint Lokeren STS Center Zottegem GSI Ieper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antwerpen 5

Computer Checkpoint

Boomsesteenweg 48

2630 AARTSELAAR

Yowendy van Acker

03/877 39 00

aartselaar@eccp.be

Beeld-en Klankstudio Van Havere nv

Eikendreef 5B

2950 KAPELLEN

Karin Van Gucht

03/345 00 15

karin@vanhavere.be

Elektromic

Molseweg 55-57

2440 GEEL

Christine Govaert

014/58 00 30

info@elektromic.be

Elektromic - Helsen

Eilandje 1

2200 HERENTALS

Christine Govaert

014/21 10 31

info@elektromic.be

Elektromic - Willoque

Mechelsesteenweg 221

2500 LIER

Christine Govaert

03/489 04 77

info@elektromic.be

Telenet Center Zuid

Verschansingstraat 12

2000 Antwerpen

Kim Marschang

03/345 75 95

kim@centerzuid.be

Limburg 8

Autosoft

Binnensingel 38

3920 LOMMEL

Peggy Deelkens

011/55 45 13

fpb@autosoft.be

Auva Diest

Hasseltsestraat 50

3290 DIEST

Raf Coomans

011/93 39 25

diest@auva.be

Auva Genk

Weg Naar As 193

3600 GENK

Raf Coomans

011/93 39 24

genk@auva.be

Auva Hasselt

Herkenrodesingel 85 A

3500 Hasselt

Raf Coomans

011/93 39 21

hasselt@auva.be

Auva Heusden-Zolder

Graaf de Theuxlaan 25

3550 HEUSDEN-ZOLDER

Raf Coomans

011/93 39 22

heusden@auva.be

Auva Leopoldsburg

Lommelsesteenweg 24

3970 LEOPOLDSBURG

Raf Coomans

011/93 39 28

leopoldsburg@auva.be

Auva Tongeren

Luikersteenweg 151

3700 TONGEREN

Raf Coomans

011/93 39 26

tongeren@auva.be

Center Neven Sint-Truiden

Tongersesteenweg 31

3800 Sint-Truiden

Els Neven

011/19 11 11

info@centerneven.be

Oost-Vlaanderen 8

Bekatel Aalter

Stationsplein 19

9880 Aalter

Marc Bekaert

09/311 90 00

info@bekatel.be

Bekatel Ertvelde

Lindenlaan 10

9940 Ervelde

Marc Bekaert

09/344 49 66

info@bekatel.be

Computer Checkpoint Sint-Denijs-Westrem

Kortrijksesteenweg 1090

9051 SINT-DENIJS-WESTREM

Yowendy van Acker

09/329 32 31

gent2@eccp.be

Computer Checkpoint Eeklo

Stationsstraat 8

9900 EEKLO

Yowendy van Acker

09/378 16 44

eeklo@eccp.be

Computer Checkpoint Lokeren

Tweebruggenstraat 2 B

9160 LOKEREN

Yowendy van Acker

09/339 00 93

lokeren@eccp.be

Computer Checkpoint Oostakker

Antwerpsesteenweg 1066 A

9041 OOSTAKKER

Yowendy van Acker

09/228 28 24

gent@eccp.be

STS Center Ninove

Graanmarkt 42 A

9400 NINOVE

Kathleen Beirens

054/25 01 98

kathleen@sts-center.be

STS Center Zottegem

Bevegemstraat 9

9620 ZOTTEGEM

Kathleen Beirens

09/330 60 86

kathleen@sts-center.be

Vlaams-Brabant 2

STS Dilbeek

Ninoofsesteenweg 375/1

1701 DILBEEK

Kathleen Beirens

02/445 52 30

kathleen@sts-center.be

Center Neven Tienen

Albertvest 15 A

3300 TIENEN

Els Neven

016/90 90 00

info@centerneven.be

West-Vlaanderen 9

PCS Knokke

Smedenstraat 5

8300 KNOKKE-HEIST

Peter Demuynck

050/63 00 80

telenet@pcsknokke.be

Delanghe Oostende

Elisabethlaan 2

8400 OOSTENDE

Alain Delanghe

059/70 13 98

info@delanghe.be

Delanghe Nieuwpoort

Albert I Laan 107

8620 NIEUWPOORT

Alain Delanghe

058/62 56 25

info@delanghe.be

Delanghe Waregem

Stationsstraat 80

8790 Waregem

Alain Delanghe

056/32 50 50

info@delanghe.be

Telenet Center Kortrijk

Ringlaan 34  Ringshopping

8500 KORTRIJK

Kathleen Claes

056/29 08 90

telenetcenterkortrijk@telenet.be

Telenet Center Tielt

Ieperstraat 64

8700 TIELT

Kathleen Claes

051/62 06 00

telenetcentertielt@telenet.be

GSI/A@S.COM Ieper

Rijselseweg 28

8900 IEPER

Stephen Vankemmel

057/20 98 94

info@gsi.be

GSI/A@S.COM Roeselare

Brugsesteenweg 579

8800 ROESELARE

Stephen Vankemmel

051/62 70 40

telenet@gsi.be

Audiovisie Goethals

Baron Ruzettelaan 233

8310 ASSEBROEK

Christophe Declerck

050/37 50 30

info@audiovisiegoethals.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
data-overlay-scroll-enable="false"
data-overlay-scroll-enable="false"
data-overlay-scroll-enable="false"